مراسم اختتامیه هفته‌ی سراهای دانشجویی به همت امور دانشجویی، دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی با تقدیر از برگزیدگان+ گزارش تصویری

۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۱:۲۹ کد : ۲۲۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۲۰
مراسم اختتامیه هفته‌ی سراهای دانشجویی به همت امور دانشجویی، دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی با تقدیر از برگزیدگان+ گزارش تصویری

مراسم اختتامیه‌ هفته‌ی سـراهای دانشجویی با حضور دکتر جمالی‌فر؛ معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیران امور دانشجویی و فرهنگی و کارشناسان امور دانشجویی روز چهارشنبه ۹ خرداد ماه از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در سالن همایش‌های دانشگاه برگزار گردید. 

پس از تلاوت کلام‌الله مجید توسط آقای عبدالباسط مولوی زاده دانشجوی بین‌الملل دانشگاه و پخش سرود ملی در ابتدای این مراسم دکتر ابوالفضل اقبالی، جامعه شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در سخنانی ضمن تبریک هفته سراهای دانشجویی به دانشجویان دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی، گفت: زندگی خوابگاهی مطابق با مختصات خاص خود پیش می‌رود و دانشجویان را وارد سبک زندگی متفاوتی نسبت به گذشته می‌کند. 

وی افزود: فرصت زندگی خوابگاهی در ادامه زمینه‌ای برای رشد و تعالی دانشجویان فراهم خواهد کرد. البته زندگی دانشجویی با چالش‌هایی نیز مواجه است که نحوه حل کردن این چالش‌ها آینده دانشجویان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ادامه دکتر مهدی جمالی فر؛ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در پیامی که توسط مجری برنامه قرائت شد، از همکاران امور دانشجویی، خوابگاهی، مسئولین و کارکنان خدوم آشپزخانه، خدماتی و تاسیساتی قدر دانی نمود.

وی ضمن تبریک هفته سراهای دانشجویی به دانشجویان خوابگاهی بیان داشت: سراهای دانشجویی نه تنها محیطی برای استراحت دانشجویان بلکه مکانی جهت شکل گیری خاطراتی می باشد که هیچ گاه از یاد نمی‌رود. 

دکتر جمالی فر افزود: هفته خوابگاه‌های دانشجویی فرصتی است تا ضمن ساختن برگی دیگر از خاطراتی شیرین و به یاد ماندنی از زحمات شبانه روزی مسئولین و کارکنان اداری، تأسیساتی و خدماتی خوابگاه ها تقدیر به عمل آید.

در انتهای مراسم از همکاران حوزه‌های مرتبط با امور خوابگاه، آشپزخانه، تاسیسات، خدمات و فعالان دانشجویی، همچنین مقام آورندگان مسابقات ورزشی به مناسبت این هفته، سرپرستان خوابگاه‌ها و پرسنل خدمات و نیز دانشجویان نمونه خوابگاهی و اتاق‌های نمونه در دو بخش خواهران و برادران با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

گزارش از دانشجوی محترم مقطع کارشناسی خانم فاطمه پرندوار 

مشاهده گزارش تصویری مراسم 

گزارش تصویری از خانم زهرا مددی


( ۷ )

نظر شما :